• Range Rover

    Range Rover

    De la 83.200 € + TVA
    Rafinament fara egal

  • Range Rover Sport

    Range Rover Sport

    De la 54.500 € + TVA
    Cel mai agil si dinamic Land Rover

  • Range Rover Velar

    Range Rover Velar

    De la 49.900 € + TVA
    Un Range Rover avangardist

  • Range Rover Evoque

    Range Rover Evoque

    De la 31.000 € +TVA
    Distinctiv si contemporan, un adevarat Range Rover in forma compacta

  • Range Rover Evoque Convertible

    Range Rover Evoque Convertible

    De la 45.500 € + TVA
    O decapotabila pentru toate anotimpurile

  • DISCOVERY

    DISCOVERY

    De la 41.000 € + TVA
    Cel mai versatil SUV Land Rover de pana acum

  • Discovery Sport

    Discovery Sport

    De la 31.700 € +TVA
    Cel mai versatil SUV compact

Date de Contact

Pentru orice informatie legata de modelele Land Rover ne puteti gasi la adresa:
DN 65B, Nr. 11, Zona Comerciala, Pitesti, Jud. Arges

Tel.: 0248.612.261
Mail: sales@britmotorag.ro
        service@britmotorag.ro

Sales
Ionut Benga - Director Vanzari
Tel.: 0733.733.319
Mail: ionut.benga@britmotorag.ro

Dorin Croitoru - Consilier Clienti
Tel.: 0733.733.316
Mail: dorin.croitoru@britmotorag.ro

Alin Diaconescu - Consilier Clienti
Tel.: 0733.733.305
Mail: alin.diaconescu@britmotorag.ro

Service

Daniel Mojilian – After Sales Manager
Tel.: 0733.733.325

Alexandru Cârstoiu – Manager Coordonator Service
Tel.: 0733.733.315

Alina Zdrelea - Manager Piese si Accesorii
Tel.: 0733.733.308
Mail: alina.zdrelea@britmotorag.ro

Emanuel Lăpuște - Sef Atelier
Tel.: 0733.733.312

Nicu Radulescu - Responsabil Garantii
Tel.: 0733.733.307
Mail: nicu.radulescu@britmotorag.ro

Ionuț Anghel – Consilier Service
Tel.: 0733.733.320

BRIT MOTOR AG
DN 65B, Nr. 11, Zona Comerciala, Pitesti, Jud. Arges, 117140, Pitesti